Linki - Polska

BitsPudło
Polski sklep z różnymi częściami do figurek. Posiadają w ofercie zarówno części z rozpakowywanych plastikowych pudeł GW, jak i różne bitzy produkowane przez firmy zewnętrzne (posiadają nawet w ofercie kilka elementów, które firmują własnym logiem).

HiTech Miniatures
Żywiczne podstawki, figurki i elementy do konwersji. Oferta na razie niewielka, ale systematycznie rozwijana.

MaxMini
Polska firma, zajmująca się produkcją różnorakich bitzów, głównie Sci-Fi i współczesnych choć nie tylko. Produkują głównie elementy z żywicą, pasujące skalą do modeli GW.

Micro Art Studio
Sklep internetowy polskiej firmy, zajmującej się produkcją akcesoriów żywicznych dla gier bitewnych: podstawek (to ich najbardziej znany na całym świecie produkt), elementów makiet, części do konwersji czy też całych figurek (w tym produkowanych na licencji modeli ze świata Discworld).

Mgła
Sklep internetowy z figurkami i akcesoriami. Posiadają w ofercie większość dostępnych na rynku systemów bitewnych i trochę akcesoriów modelarskich.

Monolith Icon
Sklep z figurkami i akcesoriami modelarskim. Głównie produkty dla hobbystów, choć posiadają w ofercie również trochę modeli do gier bitewnych.

Kromlech
Kolejny polski producent bitzów do systemów Sci-Fi. Bitzy, całe figurki. Ogólnie nakierowane na klimaty Orków, choć dostępne są również elementy dla innych armii. Oferta niewielka, ale systematycznie się powiększa.

PuppetsWar
Żywiczne figurki, podstawki i akcesoria. Spora część produktów utrzymana w prześmiewczo-karykaturalnej tonacji.

Ścibors Monstrous Miniatures
Polska firma, sprzedająca figurki z żywicy do systemów Sci-Fi i Fantasy, elementy figurek do konwersji, podstawki czy też figurki hobbystyczne.