Linki - świat

Armorcast

Producent głównie elementów scenerii wykonywanych z żywic, ale znajdzie się w sklepie kilka ciekawostek takich jak różne autorskie figurki, pojazdy czy też tzw. "cinematic effects", czyli elementy doklejane do luf w celu oddania wrażenia, że model właśnie z danej broni strzela.
 
ChapterHouse Studios

Bitzy dla SM (piechota i pojazdy), Tyrków, Eldarów, sporo ciekawych pomysłów na krawędzi pozwu o łamanie praw autorskich.

Hasslefree Miniatures

Firma w której Kevin White sprzedaje figurki rzeźbione przez Kevina White'a (no dobra - sprzedaje je głównie jego żona Sally). Znajdziemy tam spory wybór równego rodzaju figurek awanturników (zarówno z realiów fantasy, jak i współczesnych), modele cywilne wszelkiej maści, oraz oczko w głowie Kev'a czyli Gymmn - Kosmiczne Krasnoludy.

Ludik Bazar

Sklep z figurkami zarówno do systemów bitewnych, jak i kolekcjonersko-hobbystycznymi. W skali Polski droga przesyłka (16 EUR). Posiadają w ofercie wyprzedażowej modele do umierających systemów, jak np. Helldorado czy metalowe modele do Konfrontacji w bardzo atrakcyjnych cenach.

Old Crow Models

Sklep oferujący żywiczne modele czołgów, pojazdów opancerzonych, ciężarówek czy samolotów w skali zbliżonej do 40k.

Olleys Armies

Miłośnik krasnoludów, rzeźbiący figurki do nich. W sklepie znajdziemy sporo modeli do Scrunties, czyli kosmicznej wersji Krasnoludów.

Paulson Games

Kilka ciekawych elementów żywicznych dedykowanych do modeli GW - broń, plecaki czy wilki dla kawalerii.

Ramshackle Games

Sklep oferujący szeroką gamę żywicznych pojazdów: motocykli, samochodów, pojazdów kroczących i na gąsienicach oraz transporter podziemny. Ponadto mają w ofercie figurki z żywicy, pasujące do światów postapokaliptycznych.